fox nakliyat

ofis

Ofis taşımacılığı en az evden eve nakliyat hizmetleri kadar uzmanlık ve tecrübe gerektirmektedir. Nakliye konusunda uzmanlaşmış Ankara ofis taşıma firmamız, taşınma işlerinizin en kısa sürede ve emniyet içinde gerçekleşmesi için tüm tedbirleri almakta ve gerekenleri uygulamaktadır. Taşıma öncesi iş yerinizdeki tüm eşyalarınızın güvenliğini sağlamak birinci önceliğimizdir. Mükemmel bir ambalajlama çalışması yaparak taşımaya hazır duruma getirilen eşyalarınız, uzman kadromuz tarafından büyük bir dikkat ve özenle yeni ofisinize taşınmaktadır. Bu hizmetimiz hakkında sormak istedikleriniz için lütfen arayınız.

Ankara ofis taşıma, iş yeri taşıma firması olarak en iyi nakliye fiyatları ile en kaliteli hizmeti vermekten memnuniyet duyuyoruz. Ofis taşımacılığı konusunda uzun yıllar içinde deneyim kazanarak uzmanlaşmış nakliye firmamız, hizmet kalitesini ofisinizin ve iş yerinizin taşınasında da göstermektedir. Ofis taşıma işinin en pratik ve hızlı şekilde yapılması konusunda yıllardır deneyim kazanmış bulunan kadromuz ile şimdi en az zaman kaybıyla yeni ofisinize taşınabilirsiniz.

Ambalajlı Marangozlu Asansörlü Sigortalı Ofis ve İş Yeri Taşıma

Ofis taşıma işlemlerine başlamadan önce iş yerinizde taşıma öncesi yapılan bir planlama dahilinde çalışmalara başlanır. Ofisinizde bulunan elektronik ve elektrikli hassas makina ve ekipmanlarınız mümkün olan en iyi şekilde ambalajlanarak sağlam ve emniyetli kolilere yerleştirilir.

İş yerinizdeki demonte edilmesi gereken masa, dolap, kitaplık ve raf sistemleri sökülerek her bir parçanın ambalajlaması yapılır. Bu eşyalarınız yeni adresinizde tekrar tarafımızca monte edilmektedir. Ankara ofis taşıma firmamızın hizmetleri hakkında bilgi almak için bizi arayabilirsiniz. Sizi de müşterilerimiz arasında görmekten memnuniyet duyacağız.