fox nakliyat

kamyon

Evden eve nakliyat ve iş yeri taşımacılığında firmamıza ait kapalı çelik kasalı kamyonlarımızı kullanıyoruz. Araçlarımızın kasa içleri hassas eşyanın en iyi biçimde taşınması için alınmış güvenlik tedbirleriyle donatılmıştır. Eşyalarınız ambalajlandıktan sonra kamyonlarımıza aktarılır ve burada da güvenliği sağlandıktan sonra taşımaya hazır hale getirilmiş olur. Her zaman bakımlı ve temiz tuttuğumuz evden eve nakliye araçlarımız ile gerek Ankara içi gerekse yurdumuzun tüm illerine güven içinde taşınabilirsiniz. Araçlarımıza daima en kaliteli ambalaj ve marangozluk ekipmanları bulunmaktadır.

kamyon

Ankara nakliyat firmamız evden eve nakliye ve ofis taşıma işlerinin tamamında kapalı çelik kasalı kamyonlar kullanmaktadır. Nakliye araçlarımız sadece ev ve ofis eşyalarının taşınmasına göre dizayn edilmiş ve emniyet  önlemleri alınmış kasa içlerine sahiptir. Ankara evden eve nakliyat veya şehirler arası taşımacılıkta eşyalarınız, araçlarımıza aktarılmadan önce kaliteli bir ambalajlama çalışması ile paketlenir ve kamyonlarımıza yerleştirilir.

Nakliye araçlarımızda taşınacak eşyaların emniyetini sağlayacak önlemler alınmış bulunmaktadır. Taşıma sırasında kasa içine yerleştirilen eşyalar sarsıntısız ve düşme, devrilme ihtimali kesinlikle olmadan emniyet içinde yeni adresinize taşınmaktadır.