fox nakliyat

asansör

Asansörlü evden eve nakliyat, çağımızın teknolojisine uymak ve müşteri memnuniyeti sağlamak için verdiğimiz bir hizmetlerimiz arasında bulunmaktadır. Ankara asansörlü nakliyat firmamız bu sayede eşyalarınızın daha kısa sürede ve daha güvenli olarak taşınmasını sağlamaktadır. Asansörlü ev taşıma hizmetlerimizi sadece Ankara içinde değil, tüm illere verdiğimiz şehirler arası ev taşımacılığında da sunmaktayız. Ankara nakliye firmamız ev taşıma ile birlikte, ofis taşımacılığında da bu hizmeti sunmaktadır. Eşyaların alınacağı ve taşınacağı binaların asansör kurulmasına uygun durumda olması yeterlidir.

Ankara içi ve şehirler arası tüm illerde asansörlü nakliyat

Asansörlü nakliyat ile eşyalarınız daha hızlı ve daha güvenli taşınmaktadır. Asansörlü taşımacılık uygulamamız binaların durumunun uygun olması durumunda mutlaka tatbik edilmektedir. Ankara içi veya tüm şehirler arası evden eve nakliye işlemlerimizde yararlanabileceğiniz bu hizmetimiz ile daha sorunsuz ve kısa sürede tamamlanan bir taşıma gerçekleştiriyoruz.

Asansörlü taşıma hizmetimizden yararlanmanız için binaların asansör aracımızın kurulmasına uygun durumda olması gerekmektedir. Eşyaların alınacağı eski eviniz ile taşınacağı yeni evinizin bulunduğu binanın önüne asansör aracımız rahatlıkla yanaşabilmelidir. Binaların ikisininden birinin buna uygun olmaması durumunda, tek binada asansörlü taşıma çalışması yapmamız da mümkündür.