fox nakliyat
nakliyatnakliyat

ev taşıma

Ankara evden eve nakliyat ve şehirler arası tüm illere ev taşıma talepleriniz için deneyimli kadromuz ile hizmet vermekteyiz. Ankara nakliyat firmamız ile taşınarak en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla alabilirsiniz. Taşımacılık sektöründe uzun yılalrdır faaliyet gösteren Ankara evden eve nakliye firmamız, ambalajlı, sigortalı, marangozlu ve asansörlü profesyonel ev taşıma hizmetleri vermektedir. Özen gösterilerek büyük bir dikkat ile gerçekleştirilen ev taşıma hizmetlerimizden yararlanmak ve bilgi almak istediğiniz konuları sormak için firmamızı istediğiniz an aramaktan çekinmeyiniz.

şehirler arası

Şehirler arası ev taşımacılığında haftanın her günü tüm illere kesintisiz servislerimiz bulunmaktadır. Ankara şehirler arası nakliyat firmamızın uzmanlığı ile yurdumuzun herhangi bir bölgesine güvenli bir şekilde taşınabilirsiniz. Asansörlü, ambalajlı ve sigortalı olarak gerçekleştirdiğimiz şehirler arası nakliyat hizmetlerimizi 81 il için vermekteyiz. Ankara nakliye firmamızın kaliteli ve müşteri memnuniyetine önem veren hizmet anlayışı ile taşınmak için bizimle iletişim kurmanız yeterli olacaktır. Hemen arayın ve uygun fiyatlarımızı öğrenerek müşterilerimiz arasına katılın.

asansör

Asansörlü evden eve nakliyat, çağımızın teknolojisine uymak ve müşteri memnuniyeti sağlamak için verdiğimiz bir hizmetlerimiz arasında bulunmaktadır. Ankara asansörlü nakliyat firmamız bu sayede eşyalarınızın daha kısa sürede ve daha güvenli olarak taşınmasını sağlamaktadır. Asansörlü ev taşıma hizmetlerimizi sadece Ankara içinde değil, tüm illere verdiğimiz şehirler arası ev taşımacılığında da sunmaktayız. Ankara nakliye firmamız ev taşıma ile birlikte, ofis taşımacılığında da bu hizmeti sunmaktadır. Eşyaların alınacağı ve taşınacağı binaların asansör kurulmasına uygun durumda olması yeterlidir.

ofis

Ofis taşımacılığı en az evden eve nakliyat hizmetleri kadar uzmanlık ve tecrübe gerektirmektedir. Nakliye konusunda uzmanlaşmış Ankara ofis taşıma firmamız, taşınma işlerinizin en kısa sürede ve emniyet içinde gerçekleşmesi için tüm tedbirleri almakta ve gerekenleri uygulamaktadır. Taşıma öncesi iş yerinizdeki tüm eşyalarınızın güvenliğini sağlamak birinci önceliğimizdir. Mükemmel bir ambalajlama çalışması yaparak taşımaya hazır duruma getirilen eşyalarınız, uzman kadromuz tarafından büyük bir dikkat ve özenle yeni ofisinize taşınmaktadır. Bu hizmetimiz hakkında sormak istedikleriniz için lütfen arayınız.

ambalaj

Eşyalarınızın taşınmasına başlamadan önce yaptığımız kaliteli ambalajlama çalışması ile tümünün güvenliğini sağlıyoruz. Eşyaların sorunsuz ve hasarsız bir şekilde taşınabilmesi için ambalajlama işlemlerinin oldukça kaliteli bir şeklide yapılması gerekmektedir. Bu nedenle evden eve nakliye firmamız, eşyalarınızın tamamının güvenliğinin sağlandığından emin olmadan kesinlikle taşıma işlemlerine başlamamaktadır. Tüm eşyalar her zaman en kaliteli ambalaj malzemeleri ile itina gösterilerek paketlenmekte ve sonrasında yeni adresinize taşınmak üzere araçlarımıza yerleştirilmektedir.

kamyonlar

Evden eve nakliyat ve iş yeri taşımacılığında firmamıza ait kapalı çelik kasalı kamyonlarımızı kullanıyoruz. Araçlarımızın kasa içleri hassas eşyanın en iyi biçimde taşınması için alınmış güvenlik tedbirleriyle donatılmıştır. Eşyalarınız ambalajlandıktan sonra kamyonlarımıza aktarılır ve burada da güvenliği sağlandıktan sonra taşımaya hazır hale getirilmiş olur. Her zaman bakımlı ve temiz tuttuğumuz evden eve nakliye araçlarımız ile gerek Ankara içi gerekse yurdumuzun tüm illerine güven içinde taşınabilirsiniz. Araçlarımıza daima en kaliteli ambalaj ve marangozluk ekipmanları bulunmaktadır.