fox nakliyat

ambalaj

Eşyalarınızın taşınmasına başlamadan önce yaptığımız kaliteli ambalajlama çalışması ile tümünün güvenliğini sağlıyoruz. Eşyaların sorunsuz ve hasarsız bir şekilde taşınabilmesi için ambalajlama işlemlerinin oldukça kaliteli bir şeklide yapılması gerekmektedir. Bu nedenle evden eve nakliye firmamız, eşyalarınızın tamamının güvenliğinin sağlandığından emin olmadan kesinlikle taşıma işlemlerine başlamamaktadır. Tüm eşyalar her zaman en kaliteli ambalaj malzemeleri ile itina gösterilerek paketlenmekte ve sonrasında yeni adresinize taşınmak üzere araçlarımıza yerleştirilmektedir.

Evden eve nakliyat işlemlerini yapmak için evinize gelen deneyimli kadromuz, önce tüm eşyaların incelemesini yaparak hangi eşyanın nasıl paketlenmesi gerektiğine karar verir.  Sökülmesi gereken masa, dolap, gardrop, vitrin gibi büyük eşyalarınız dikkatle demonte edilip her bir parçanın en iyi şekilde ambalajlaması yapılır.

Eşyalarınızın taşınmasına başlamadan önce yapacağımız ambalajlama çalışması ile sorunsuz ve hasarsız bir taşıma sağlıyoruz. Ambalajlama esnasında gösterdiğimiz özen ve dikkat evden eve nakliyat hizmetimizin en önem verdiğimiz konularının başında gelmektedir.

ambalaj

Tüm eşyalarınız en iyi ambalaj malzemeleri ile paketlenip emniyeti alındıktan sonra nakliye araçlarımıza aktarılır ve taşıma sırasında sarsıntısız bir yolculuk yapacak şekilde kasa içine yerleştirilir. Taşıma öncesi demonte edilmiş olan eşyalarınızın yeni evinizde montajını yaparak teslim ederiz.